PORÓWNANIE OFERT BANKÓW KONTA OSOBISTE

W dzisiejszych czasach posiadanie konta osobistego jest ogromnym ułatwieniem i wiele osób nie bez przyczyny nie wyobraża sobie bez niego życia. Coraz więcej osób, które nie dysponują kontem osobistym postanawia zmienić ten stan rzeczy. Konta otwierają również młodzi ludzie, którzy dopiero przekroczyli próg dorosłości. Każdy, kto decyduje się na otworzenie własnego konta osobistego, chce, aby jego warunki były jak najkorzystniejsze.

Na co zwrócić uwagę podczas podejmowania wyboru dotyczącego banku, w którym założymy swoje konto osobiste? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy w przypadku danego konta mamy możliwość wyrobienia karty płatniczej do naszego rachunku, ponieważ w dzisiejszych czasach jest ona wręcz niezbędna.

Bardzo ważnym aspektem są opłaty za prowadzenie konta, wypłatę z obcych bankomatów, czy za brak korzystania z karty płatniczej w określonym zakresie. Nie bez znaczenia są również promocje i dodatkowe udogodnienia.

Jeśli zależy Ci na wygodnym, opłacalnym i łatwym w obsłudze koncie bankowym, skorzystaj z naszej porównywarki kont osobistych, która pomoże Ci dokonać najkorzystniejszego wyboru.

  1.  

PORÓWNYWARKA KONT OSOBISTYCH

Sroc.pl oferuje przejrzyste porównanie ofert banków, jeśli chodzi o konta osobiste. Posiadamy zawsze aktualną listę opcji oferowanych przez banki, która pomoże Ci dokonać właściwego wyboru! Porównywarka dotyczy ofert BNP Paribas, ING, Bank Pekao, GET IN Bank, Bank Millenium oraz Alior Bank. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert, klikając przycisk „sprawdź”. Dzięki temu zarabiamy na nasze funkcjonowanie. Porównanie kont osobistych jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak z naszym wykazem. Na sroc.pl podajemy kilka najciekawszych bonusów, które oferują konta osobiste w poszczególnym banku. Dowiesz się np. o kosztach prowadzenia rachunku, przelewów i wypłat z bankomatów. Wszystko w sposób czytelny i klarowny. Jesteśmy pewni, że ta wiedza pomoże Ci wybrać konto osobiste skrojone do Twoich potrzeb!

Konta osobiste w różnych bankach mogą się bardzo różnić. Ważne kwestie, które zestawia porównywarka banków to: koszt prowadzenia konta, koszt przelewów zwykłych i natychmiastowych oraz wypłat z bankomatów, dostęp do bankowości elektronicznej. Inne ważne kryteria przy wyborze banku to jego wielkość i kondycja, kontakt z Klientem, dostęp do kart kredytowych i pożyczek. Konta osobiste to ważny temat dla młodzieży jako pierwszy wybór. Wiele banków oferuje prezenty za wybór ich banku na pierwsze konto osobiste.